Webmail

Aktuális információk szülőknek, diákoknak

Eredmények 5-8. évfolyam

VERSENY elnevezése

EREDMÉNY

DIÁK neve, osztálya

SZAKTANÁR

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei   2.

Bóta Bálint Bence, Forgács Endre Ádám, Tóth Alex, Tóth Bence 8. N tanulói

Szabóné Gecse Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 3.

Szabó Gréta, Szatmári Petra, Szerdahelyi Virág, Tóth Emma 8. N osztály tanulói

Szabóné Gecse Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 4.

Farkas István Gábor, Kövér Bálint, Molnár Csenger, Sas Illés 8.N osztály tanulói

Szabóné Gecse Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 3.

Baráth Berta, Kocsis Bálint, Mezei Virág, Zombori Bálint 6. N tanulói

Rusvainé Barta Márta

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 5.

Gulyás László, Magyar Norbert, Mészáros Réka, Rusvai Miklós 6. N tanulói

Rusvainé Barta Márta

„Electrolux-Járd te is a zöld utat!”című pályázat

3. díj

Bóta Bálint, Horváth Márton, Kövér Bálint, Molnár Csenger, Szabó Gréta, Szerdahelyi Virág a 8. N tanulói

Velkeiné Pócz Ilona

Országos Képregény Pályázat

2. díj

Muhari Hajnal 8. N

Velkeiné Pócz Ilona

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

Országos döntő 6. helyezés

Gyarmati Zalán Gyula, Horváth Hilda Abigél, Németh Balázs, Tóth Csenger 8. N tanulói

Szabóné Gecse Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

Országos döntő 16. helyezés

Ézsiás Luca, Katona Tíra Panna, Novák Áron Mihály, Yosef Salamon 7.N  tanulói

Szabó Tímea , az előző két évben Szabóné Gecse Anikó

Tarján Imre Emlékverseny

(fizika)

3. helyezés

Bóta Bálint Bence, Horváth Márton, Tóth Alex 8. N

Nagy Tibor

Nemes Tihamér számítástechnika verseny területi forduló

2. helyezés

Rusvai Miklós 6.N

Rusvainé Barta Márta

Nemes Tihamér Számítástechnika Verseny

 országos 6. helyezés

Németh Balázs 8.N

Szabóné Gecse Anikó

Varga Tamás Matematika Verseny

országos 3. helyezés

Németh Balázs 8.N

Szabóné Gecse Anikó

Varga Tamás Matematika Verseny

országos döntőbe jutott

Tóth Csenger  8.N

Szabóné Gecse Anikó

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 6. helyezés

Kovács Kiara 5. N

Varga Ferenc

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 9. helyezés

Pintér Bence 5. N

Varga Ferenc

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 2. helyezés csapatban

Kovács Kiara,Pintér Bence ,Horváth Boldizsár 5. N

Varga Ferenc

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 2. helyezés országos döntőbe jutott

országos 55. hely

Rusvai Miklós 6. N

Rusvainé Barta Márta

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 3. helyezés

Magyar Norbert 6. N

Rusvainé Barta Márta

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 4. helyezés

Lukács Balázs 6. N

Rusvainé Barta Márta

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 10. helyezés

Zombori Bálint 6. N

Rusvainé Barta Márta

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 13. helyezés

Szabó Levente 6. N

Rusvainé Barta Márta

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 1. helyezés csapatban

Rusvai Miklós, Magyar Norbert, Lukács Balázs 6.N

Rusvainé Barta Márta

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 2. helyezés  országos döntőbe jutott

országos 50. hely

Novák Áron 7. N

Szabó Tímea

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 11. helyezés 

Katona Tíra 7. N

Szabó Tímea

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 2. helyezés  csapatban

Novák Áron, Katona Tíra, Szőcs Dorottya 7. N

Szabó Tímea

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 1. helyezés országos döntőbe jutott

országos 18. hely

Németh Balázs 8. N

Szabóné Gecse Anikó

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 2. helyezés

Gyarmati Zalán 8. N

Szabóné Gecse Anikó

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 5. helyezés

Horváth Hilda 8. N

Szabóné Gecse Anikó

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 10. helyezés

Farkas István  8. N

Szabóné Gecse Anikó

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 1. helyezés csapatban

Németh Balázs,Gyarmati Zalán, Horváth Hilda  8. N

Szabóné Gecse Anikó

Nyugat-magyarországi Egyetem 7-8. évfolyamos tanulók történelem tantárgyi verseny

Országos döntő 12. helyezés

Németh Balázs 8.N

Tóth Marianna

Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi forduló

6. helyezés

Magyar Norbert, Rusvai Miklós, Szívós Mátyás, Zombori Bálint 6.N

Rigó András

Kézilabda diákolimpia

Megyei négyes döntőbe jutott

Vízkeleti Ágnes, Varga Boglárka, Buck Judit, Horváth Anna, Kiss Ágnes, Nemoda Dóra, Gergi Boglárka, Sárközy Sára, Nyúl Vivien, Káraszi Dorina, Sas Krisztina

Turcsányiné Pesti Edit

Szép Magyar Beszéd Verseny  országos forduló

különdíj

Ludasi Petra 8.N

Anticsné Szűcs Andrea

Tiszaföldvári Angol-nyelvi Verseny

3. helyezés

Szőke Péter 5. N

Kecskésné Szórád Judit

Tiszaföldvári Angol-nyelvi Verseny

9. helyezés

Dudák Adrián5. N

Kecskésné Szórád Judit

Tiszaföldvári Angol-nyelvi Verseny

4. helyezés

Mészáros Réka  6. N

Bartókiné Koczka Éva

Tiszaföldvári Angol-nyelvi Verseny

10. helyezés

Kocsis Bálint  6. N

Bartókiné Koczka Éva

Tiszaföldvári Angol-nyelvi Verseny

10. helyezés

Tóth Evelin 7. N

Bartókiné Koczka Éva

Kaán Károly Megyei Környezetismereti Verseny

7. helyezés

Rusvai Miklós 6.N

Rigó András

Kaán Károly Megyei Környezetismereti Verseny

9. helyezés

Magyar Norbert 6.N

Rigó András

Megyei angol verseny

5. hely

Németh Balázs 8.N

Belháziné KissIldikó

Fizika+ megyei verseny

16. hely 6. évfolyam versenyén

Stomfai Gergely 5.N

Nagy Tibor

Fizika+ megyei verseny

3. hely

Novák Áron 7.N

Buzásné Tábi Gizella

Fizika+ megyei verseny

9. hely

Horváth Hilda 8.N

Nagy Tibor

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny

Országos döntő 3. hely

Stomfai Gergely 5.N

Nagy Tibor

Matematika kishercegei megyei verseny

2. helyezés

Mészáros Réka, Lukács Balázs, Rusvai Miklós 6.N

Rusvainé Barta Márta

Kenguru matematika verseny

Megyei 5. helyezés

Dudák Adrián 5.N

Varga Ferenc

Kenguru matematika verseny

Megyei 6. helyezés

Horváth Boldizsár 5.N

Varga Ferenc

Kenguru matematika verseny

Megyei 7. helyezés

Csendes Luca 5.N

Varga Ferenc

Kenguru matematika verseny

Megyei  10. helyezés

Kálmán Zalán 5.N

Varga Ferenc

Kenguru matematika verseny

Megyei  1. helyezés

Országos 42. helyezés

Rusvai Miklós 6.N

Rusvainé Barta Márta

Kenguru matematika verseny

Megyei  7. helyezés

 

Lukács Balázs 6.N

Rusvainé Barta Márta

Kenguru matematika verseny

Megyei  1. helyezés

 

Katona Tíra Panna 7.N

Szabó Tímea

Kenguru matematika verseny

Megyei  2. helyezés

 

Novák Áron 7.N

Szabó Tímea

Kenguru matematika verseny

Megyei  8. helyezés

 

Galsi Dániel 7.N

Szabó Tímea

Kenguru matematika verseny

Megyei  1. helyezés

Országos 36. helyezés

 

Gyarmati Zalán  8.N

Szabóné Gecse Anikó

Kenguru matematika verseny

Megyei  4. helyezés

 

Németh Balázs  8.N

Szabóné Gecse Anikó

Kenguru matematika verseny

Megyei  5. helyezés

 

Tóth Csenger  8.N

Szabóné Gecse Anikó

Kenguru matematika verseny

Megyei  7. helyezés

 

Horváth Hilda  8.N

Szabóné Gecse Anikó

Kenguru matematika verseny

Megyei  8. helyezés

 

Bóta Bálint  8.N

Szabóné Gecse Anikó

Kenguru matematika verseny

Megyei  9. helyezés

 

Forgács Endre  8.N

Szabóné Gecse Anikó

Kenguru matematika verseny

Megyei  10. helyezés

 

Tóth Emma  8.N

Szabóné Gecse Anikó

Diákolimpia országos döntő sakk

2. helyezés

Farkas István 8.N

 

Curie Kémia Emlékverseny

Megyei 1. helyezés

Országos 12. helyezés

Németh Balázs 8.N

Berkóné György Ildikó

Megyei Rajzverseny

2. díj

Tóth Csenger 8.N

Velkeiné Pócz Ilona

Megyei Rajzverseny

3. díj

Fecske Zsanett 8.N

Velkeiné Pócz Ilona

Megyei Rajzverseny

4. díj

Muhari Hajnalka 8.N

Velkeiné Pócz Ilona

Kalmár László Országos Matematikaverseny

Megyei 3.

Kovács Kiara 5.N

Varga Ferenc

Kalmár László Országos Matematikaverseny

Megyei 2.

Mészáros Réka 6.N

Rusvainé Barta Márta

Kalmár László Országos Matematikaverseny

Megyei 1.

Németh Balázs 8.N

Szabóné Gecse Anikó

Kalmár László Országos Matematikaverseny

Megyei 2.

Horváth Hilda 8.N

Szabóné Gecse Anikó

Kalmár László Országos Matematikaverseny

Megyei 3.

Tóth Csenger 8.N

Szabóné Gecse Anikó

XVI. Természettudományi Diákszimpózium

Legjobb előadó

Németh Balázs 8.N

Berkóné György Ildikó

XVI. Természettudományi Diákszimpózium

Legönállóbb munka

Bordás Tamara 8.N

Berkóné György Ildikó

Mozaik Országos Tanulmányi Verseny természetismeret

6. hely

Rusvai Miklós 6. n

Rigó András

Hevessy György Országos Kémia Verseny

 Országos 17. hely

Németh Balázs 8. N

Berkóné György Ildikó

Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság

 

matematika 8.

Anyanyelv 1.

Nyelvészet 4.                                               

Mészáros Réka Szonja 6.N

 

Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság

 

Anyanyelv
megyei 2.
Nagy Emőke 5. N Anticsné Szűcs Andrea

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei 1. Nagy Emőke 5. N Anticsné Szűcs Andrea

Abacus Lapok pontverseny

Matematika 1.hely

Számfejtés 1.hely

Mészáros Réka Szonja 6.N

 

Abacus Lapok pontverseny

Matematika 1.hely

Számfejtés 1.hely

Kovács Kiara 5.N

 

Abacus Info Derby

Országos 1. hely

Rusvai Miklós 6.N

 

Abacus Info Derby

Országos 3. hely

Zombori Bálint 6.N

 

Herman Ottó Természettudományos Verseny levelezős

5. hely

Mészáros Réka 6.N

 

Herman Ottó Természettudományos Verseny levelezős

7. hely

Rusvai Miklós  6.N

 

Herman Ottó Természettudományos Verseny levelezős

12. hely

Kovács Kiara 5.N

 

Görkorcsolya Diákolimpia

Megyei 1.

Szőcs Dorottya 7.N

 

Görkorcsolya Diákolimpia

Megyei 2.

Buck Judit 6.N

 

Tenisz Diákolimpia

Megyei 1.országos döntőbe jutott

Stomfai Gergő 5.N

 

Tenisz Diákolimpia

Megyei 1.országos döntőbe jutott

Németh Viktor 5.N

 

Tenisz Diákolimpia

Megyei 1.országos döntőbe jutott

Koczka Patrik 7.N

 

Tenisz Diákolimpia

Megyei 2

Horváth Hilda 8.N

 

Eötvös Megyei Fizika Verseny

megyei 2. hely

Novák Áron 7.N

Buzásné Tábi Gizella

 

A tanévzáró ünnepségen átadott díjak

 

Ifj. Bujdosó József  Ösztöndíj számítástechnika díj: Németh Balázs 8.N

 

„ A Lehel Vezér Gimnázium kiváló kisgimnazistája” cím : Németh Balázs 8.N

 

„Az  év 5. N osztályos diákja” cím: Szőke Soma

„Az  év 6. N osztályos diákja” cím : Katona Flóra

„Az  év 7. N osztályos diákja” cím: Novák Áron

 „Az  év 8. N osztályos diákja” címNémeth Balázs

Támogatóink

Google Drive

Mozanapló

2016/2017-es órarend (érvényes 2017.01.03-tól)

Az LVG a Facebookon

A Lehel Vezér Gimnázium

Az iskolaújság számai