Webmail

Határtalanul

Eredmények 5-8. evfolyam

 

Verseny

Diák

Eredmény

Szaktanár

kyokushin karate – Dream Cup

Mező Lili 8/N

3. helyezés

Yakuzák SE

Duatlon „B”kategória 3. korcsoport – Diákolimpia országos döntő

Vincze Ákos 6/N

6. helyezés

-

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

6. osztály

 

Csendes Luca

Ménkű Júlia

Nagy Emőke

Szőke Péter Soma

 

 

 

 

 

 

megyei 2. helyezés

 

 

 

 

Szűcs Andrea

Bolyai János matematikai csapatverseny megyei fordulója

5. osztály

 

„LVG-s számvadászok”

 

Ferencsik Erik

Ferencsik Balázs

Görbe Tamás

Rusvai Zoltán

 

6. osztály

 

„Bűvösnégyzet”

 

Ménkű Júlia

Nyúl Vivien

Csendes Luca

Felber Dóra

 

7. osztály

 

„LVG zsenijei”

 

Mészáros Réka

Rusvai Miklós

Lukács Balázs

Szabó Levente

 

„Golden Boys”

 

Magyar Norbert

Zombori Bálint

Kovács Tamás

Szívós Mátyás

 

„Bajos csajok”

 

Baráth Berta

Mezei Virág

Czinege Vanda

Tóth Emese

 

8. osztály

 

„LVG 1”

 

Katona Tíra

Novák Áron

Yosef Salamon

Kovács Marcell

 

 

 

 

 

 

5. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

4. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

  1. helyezés, az országos döntő 27. helyezése

 

 

 

 

  1. helyezés

 

 

 

 

 

 

5. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. helyezés, az országos döntő 16. helyezése

 

 

 

 

Rusvainé Barta Márta

Szabóné Gecse Anikó

 

 

 

 

 

Varga Ferenc

 

 

 

 

 

 

 

 

Rusvainé Barta Márta

mindhárom 7.-es csoportban

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szabó Tímea

 

 

Megjegyzés: a versenyen minden díjazott csapat tanárát is díjazták.

Diákolimpia – mezei futóverseny megyei döntője (Martfű)

 III-V. korcsoport egyéni

 

Vincze Ákos 6/N

Novák Áron 8/N

 

IV. korcsoport lány

 

Mező Lili 8/N

Kiss Ágnes 8/N

 

IV. korcsoport fiúk

 

Novák Áron 8/N

Galsi Dániel 8/N

Koczka Patrik 8/N

Kovács Marcell 8/N

Yosef Salamon 8/N

 

 

 

 

  1. helyezés

2. helyezés

 

 

 

 2.helyezés

 

 

 

 

6. helyezés

 

Nemzetközi rajzpályázat Oszétiában

Szabó Csenge 5/N

Vízkeleti Ágnes 7/N

 

Diplomát” nyertek

Velkeiné Pócz Ilona

Varga Tamás matematikaverseny

Rusvai Miklós 7/N

Yosef Salamon 8/N

a 2. fordulóba jutottak

Rusvainé Barta Márta

Szabó Tímea

Varga Tamás matematikaverseny

Rusvai Miklós 7/N

 

Yosef Salamon 8/N

 

bejutott az országos döntőbe

megyei 3. hely

 

Rusvainé Barta Márta

Szabó Tímea

 

Diákolimpia megyei döntője – úszás

Baráth Berta 7/N

Szőcs Dorottya 8/N

Tóth Evelin 8/N

Dobos Bianka 9/C

a váltóban 1. helyezés, az országos döntőbe jutottak

 

 

Turcsányiné Pesti Edit

Diákolimpia megyei döntője - úszás

Egyéniben:

 

Vincze Ákos 6/N

Mezei Virág 7/N

Katona Tíra P. 8/N

 

 

 

gyorsúszás 1. hely

mellúszás 4. hely

pillangóúszás 1. hely

mellúszás 2. hely

 

 

Turcsányiné Pesti Edit

Kenguru nemzetközi matematikaverseny megyei fordulója

Rusvai Zoltán 5/N

Erős Lili 5/N

Budai Roland 5/N

Ferencsik Balázs 5/N

Nagy Sára Jázmin 5/N

Horváth Balázs 6/N

Kovács Kiara 6/N

Szőke Péter Soma 6/N

Ménkű Júlia 6/N

Rusvai Miklós 7/N

Mészáros Réka 7/N

Mezei Virág 7/N

Tóth Emese 7/N

Szabó Levente 7/N

Novák Áron 8/N

Katona Tíra Panna 8/N

2. hely

3. hely

7. hely

9. hely

10. hely

2. hely

6. hely

9. hely

 

10. hely

1. hely

4. hely

5. hely

7. hely

9. hely

1. hely

 

8. hely

 

Szabóné Gecse Anikó – Rusvainé Barta Márta

 

 

Varga Ferenc

 

 

 

 

Rusvainé Barta Márta

 

 

 

 

Szabó Tímea

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Katona Tíra Panna 8/N

országos 37.

Szabó Tímea

Fizika + megyei verseny

Novák Áron 8/N

Yosef Salamon 8/N

Galsi Dániel 8/N

Mészáros Réka 7/N

Rusvai Miklós 7/N

Hudra Mariann 7/N

5. hely

11. hely

28. hely

2. hely

3. hely

14. hely

Buzásné Tábi Gizella

 

 

Magyar Géza

Öveges József Kárpát-medencei fizikaverseny megyei fordulója

Yosef Salamon 8/N

Galsi Dániel 8/N

2. hely

3. hely

Buzásné Tábi Gizella

„A fizika mindenkié” fizikaverseny

csapatban:

Galsi Dániel 8/N

Yosef Salamon 8/N

Rusvai Miklós 7/N

 

Ézsiás Luca 8/N

Szőcs Dorottya 8/N

Hudra Mariann 7/N

 

Tóth Evelin 8/N

Novák Áron 8/N

Szida Patrik 8/N

 

1. hely

 

 

 

2. hely

 

 

 

3. hely

 

Buzásné Tábi Gizella

 

Magyar Géza

 

Buzásné Tábi Gizella

 

Magyar Géza

 

Buzásné Tábi Gizella

megyei angol nyelvi verseny - Tiszaföldvár

Kezdők I. kategória:

Szabó Alíz 5/N

Bakos Petra 5/N

Hamar Gábor 5/N

Kezdők II. kategória:

Csendes Luca 6/N

Nagy Emőke 6/N

Szőke Soma 6/N

Középhaladó:

Mészáros Réka Szonja7/N

Kocsis Bálint 7/N

Mezei Virág 7/N

Galsi Dániel 8/N

Tóth Evelin 8/N

Kormos Krsitóf 8/N

 

 

6. hely

9. hely

12. hely

 

2. hely

5. hely

10. hely

 

4. hely

 

7. hely

16. hely

6. hely

12. hely

22.

 

Kecskésné Szórád Judit

 

 

 

 

 

 

Bartókiné Koczka Éva

 

 

 

Bartókiné Koczka Éva

Megyei rajzverseny

Jancsovics Csenge 8/N

Rusvai Zoltán 5/N

 

4. hely

 

6. hely

 

Velkeiné Pócz Ilona

Városi matematikaverseny

Erős Lili 5/N

Szabó Csenge 5/N

Kovács Kíra 6/N

Horváth Boldizsár 6/N

Mészáros Réka 7/N

Rusvai Miklós 7/N

Yosef Salamon 8/N

Novák Áron 8/N

3. hely

6. hely

1. hely

 

5. hely

1 hely

5. hely

2. hely

3. hely

Szabóné Gecse Anikó

 

 

Varga Ferenc

Rusvainé Barta Márta

Szabó Tímea

Tiszaföldvári angol nyelvi verseny

Szabó Aliz 5/N

Bakos Petra 5/N

Csendes Luca 6/N

Nagy Emőke 6/N

Szőke Soma 6/N

Mészáros Réka 7/N

Kocsis Bálint 7/N

Mezei Virág 7/N

Galsi Dániel 8/N

Tóth Evelin 8/N

Kormos Kristóf 8/N

6. hely

9. hely

2. hely

5. hely

10. hely

4. hely

7. hely

16. hely

6. hely

12. hely

22. hely

Kecskésné Szórád Judit

 

 

 

Bartókiné Koczka Éva

 

 

 

Némediné Béres Judit

Öveges József Kárpát-medencei fizikaverseny

Galsi Dáneil 8/N

Yosef Salamon 8/N

Rusvai Miklós 7/N

 

Ézsiás Luca 8/N

Szőcs Dorottya 8/N

Hudra Mariann 7/N

 

Tóth Evelin 8/N

Novák Áron 8/N

Szida Patrik 8/N

 

Galsi Dániel 8/N

 

Yosef Salamon 8/N

helyi csapatverseny 1. hely

 

 

helyi csapatverseny 2. hely

 

 

helyi csapatverseny 3. hely

 

 

megyei forduló 2. hely

megyei forduló 3. hely

Buzásné Tábi Gizella

8. évfolyam

Magyar Géza

7. évfolyam

 

 

Fizik + megyei fizikaverseny – tanulóink elnyerték a legeredményesebb iskolának járó vándorserleget is

Mészáros Réka 7/N

Rusvai Miklós 7/N

Hudra Mariann 7/N

Novák Áron 8/N

2. hely

3. hely

9. hely

5. hely

Magyar Géza

 

 

Buzásné Tábi Gizella

XVII. Természettudományi Diákszimpózium

Csiki Dóra 8/N

 

Stomfai Gergely 6/N

„A legjobb terepi munka”

„A legönállóbb munka”

Berkóné György Ildikó – Rigó András

Bordásné Fábián Nikolett

Bendegúz Akadémia Anyanyelv Verseny

Nagy Emőke

országos 2. helyezés

Szűcs Andrea

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Támogatóink

Google Drive

Mozanapló

2016/2017-es órarend (érvényes 2017.01.03-tól)

Az LVG a Facebookon

A Lehel Vezér Gimnázium

Az iskolaújság számai