Webmail

Határtalanul

Eredmények 9-13. évfolyam

 

Verseny

Diák

Eredmény

Szaktanár

8. Nemzetközi Csillagászati és Asztrofizikai Diákolimpia

Kalup Csilla Enikő 11/C

20. helyezés

Buzásné Tábi Gizella

Diákolimpia - lövészet

Csáki Máté 11/N

országos 1. helyezés

-

Tarján Imre megyei emlékverseny - fizika

Pap Dávid 10/C

Rédei Gergely 10/C

Guba Ádám 10/C

 

Mogyorósi Bálint 10/C

Kolozsvári Balázs10/C

Erki Zsombor 10/C

3. helyezés

 

 

 

4. helyezés

Szabó Ildikó

OKTV

 

Németh András 12/C

a 2. fordulóba jutott

Nagy Tibor

OKTV

Szlávik Bálint 11/N

a 2. fordulóba jutott

 

 

Bordásné Fábián Nikolett

Diákolimpia – mezei futóverseny megyei döntője (Martfű)

 

 

III-V. korcsoport egyéni

Kovács Kornél 9/B

Felber Ákos 9/B

 

IV. korcsoport

 

Túróczi Helga 9/Ny

Bobák Edina 9/C

Bábosik Boglárka 9/B

 

V. korcsoport fiúk

 

Kovács Kornél 9/B

Felber Ákos 9/B

Borbély Domink 9/C

Zsidó Balázs 9/N

Farkas Alex 10/C

Mogyorósi Bálint 10/C

 

V. korcsoport lány

 

Fodor Viktória 10/B

Horváth Hilda Abigél 9/N

Forgács Dorka 9/C

Budai Lili 9/Ny

Vincze Viktória 10/B

 

 

 

 

 

 

 

 

2. helyezés

5. helyezés

 

 

 

2. helyezés

 

 

 

 

 

  1. helyezés, az országos döntőbe jutottak

 

 

 

 

 

  1. helyezés

 

HÍV/AIDS prevenciós verseny

Antics Dorottya 11/N

Pataki Anna 11/N

Tugyi Zsófia 10/C

országos 1. helyezés

Berkóné György Ildikó

OKTV angol nyelv

Barát Sándor Gergő 11/N

  1. fordulóba jutott

Belháziné Kiss Ildikó

Nemzetközi rajzpályázat Oszétiában

László Kitti 10/A

Gulyás Eszter 12/A

„Diplomát” nyertek

Velkeiné Pócz Ilona

IV. Jakucs László nemzetközi földrajzverseny

Rédei Tamás 11/C

Vigh Benjamin 11/C

a szegedi döntőbe jutottak

Bordásné Fábián NIkolett

OKTV kémia

Németh András 12/C

a 2. fordulóba jutott

Berkóné György Ildikó

OKTV fizika

Németh András 12/C

a 2. fordulóba jutott

Buzásné Tábi Gizella

OKTV biológia

Kádár Róbert 12/B

a 2. fordulóba jutott

Rigó András

OKTV német nyelv

Vensilovas Veronika 11/N

a 2. fordulóba jutott

(magántanulóként)

Diákolimpia – kosárlabda

fiúcsapat:

 

Ágota Patrik 10/N

Kormos Péter 10/N

Mészáros Bálint 10/C

Faragó Gábor 11/C

Ország Balázs 11/C

Tóth Ferdinánd 11/C

Bódis Bence 12/C

Kormos Márk 12/N

Répási Richárd 12/C

Szűcs Bogdán 12/C

Tavasz Péter 12/N

Tereba-Kovács István Máté1 12/C

megyei 2. és területi forduló 3. helyezés

Bartóki József

Diákolimpia - kézilabda

leánycsapat

országos elődöntő 2. helyezés

Turcsányiné Pesti Edit

Megyei 3 kontra 3 középiskolás amatőr leány kosárlabda bajnokság

csapattagok:

Bugyi Beáta 10/N

Huber Viktória 12/N

Szász Enikő 12/N

Vígh Rebeka 12/C

  1. helyezés

Ignécziné Kulcsár Eika

Bolyai Matematika Csapatverseny

9. évfolyam 226 csapat között:

19. hely (megyei 1.)

Horváth Hilda       9/N

Gyarmati Zalán

Farkas István

Tóth Csenger

48. hely (megyei 2.)

Szerdahelyi Virág  9/N

Szabó Gréta

Szatmári Petra

Marosvári Anna

91. hely (megyei 5.)

Bóta Bálint           9/N

Forgács Endre

Ludasi Petra

Somogyi Noémi

97. hely (megyei 6.)

Kövér Bálint          9/N

Molnár Csenger

Sas Illés

Tóth Bence

 

10. évfolyam 126 csapat között:

24. hely (megyei 1.)

Erzsiák Bence     10/C

Nagy Simon

Pap Dávid

Rédei Gergely

28. hely (megyei 2.)

Andrási Róbert   10/N

Bóna Vanda

Sándor Petra

Stomfai Dániel

29. hely (megyei 3.)

Erki Zsombor     10/C

Guba Ádám

Kolozsvári Balázs

Mogyorósi Bálint

11. évfolyam 85 csapat között:

51. hely (megyei 5.)

Csáki Máté         11/N

Gergely Kristóf   11/C

Gulácsy Dominik

Temesvári Bálint

53. hely (megyei 6.)

Antics Dorottya   11/N

Lukácsi Bianka

Varga Rita

Zombori Adrienn

körzeti forduló

Hunnia körzet (a Dunától keletre eső teljes országrész)

 

 

Szabóné Gecse Anikó

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szabó Ildikó

 

 

 

 

 

 

 

Szabó Tímea

 

 

 

Szabó Ildikó

 

 

 

 

 

 

 

Buzásné Tábi Gizella, Szabóné Gecse Anikó

 

Szabóné Gecse Anikó

 

 

Diákolimpia megyei döntője – úszás

 

 

Dobos Bianka 9/C

Baráth Berta 7/N

Szőcs Dorottya 8/N

Tóth Evelin 8/N

 

 

a váltóban 1. helyezés, az országos döntőbe jutottak

 

 

 

 

 

Turcsányiné Pesti Edit

Diákolimpia megyei döntője – úszás

 

Egyéniben:

Dobos Bianka 9/C

 

gyorsúszás 2. hely

 

Turcsányiné Pesti Edit

Gyorskorcsolya országos diákolimpia

Kovács Kornél 9/B

rövid – és hosszú távon 1. helyezés

 

Kézilabda diákolimpia – leány, V. korcsoport

Budai Barbara 10/A

Budai Lili 9/Ny

Szántai Petra 11/B

Kövér Anita 11/C

Sápi Evelin10/C

Borbély Evelin 10/B

Bobák Edina 9/C

Bordás Dorina 9/B

Szerdahelyi Virág 9/N

Szabó Gréta 9/N

Vitális-Mánts Sarolta 10/N

Vigh Szilvia 9/B

megyei döntő, 1. helyezés – az országos elődöntőbe jutottak

Turcsányiné Pesti Edit

Verssel, dallal – Poemes et chansons sans frontieres, francia nyelvű megyei versmondó és dalverseny

Móczó Árpád 10/C

megosztott 3. helyezés

Konkoly Katalin

Kovács János földrajzverseny

Rédei Tamás 11/C

Szlávik Bálint 11/N

országos 5. hely

országos 6. hely

Bordásné Fábián Nikolett

Jakucs László földrajzverseny (kiemelt témája az Aggteleki-karsztvidék)

Rédei Tamás – Vígh Benjamin csapata 11/C

országos 10. hely

Bordásné Fábián Nikolett

OKTV német nyelv

Venislovas Veronika 11/N

országos 11. hely

 

OKTV fizika

Németh András 12/C

országos 23. hely

Buzásné Tábi Gizella

Arany Dániel matematikaverseny

Horváth Hilda 9/N

Gyarmati Zalán 9/N

országos döntőbe jutottak

Szabóné Gecse Anikó

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyarmati Zalán 9/N

Kolozsvári Balázs 10/C

országos 23. hely

országos 33. hely

Szabóné Gecse Anikó

Szabó Ildikó

Kenguru nemzetközi matematikaverseny

Gyarmati Zalán 9/N

 

Bóta Bálint 9/N

Tóth Csenger 9/N

Pap Dávid 10/C

Kolozsvári Balázs 10/C

Stomfai Dániel 10/N

Mogyorósi Bálint 10/C

Csáki Máté 11/N

 

Pócz Réka 11/N

megyei 1. hely, országos 22.

megyei 4. hely

megyei 6. hely

megyei 2. hely

megyei 4. hely

 

megyei 8. hely

 

megyei 9. hely

megyei 1. hely

 

megyei 9. hely

Szabóné Gecse Anikó

 

 

Szabó Ildikó

 

 

Szabó Tímea

 

Szabó Ildikó

Szabóné Gecse Anikó

Szabó Tímea

Holló András megyei fizikaverseny

Mogyorósi Bálint 10/C

Csáki Máté 11/N

Juhász Attila 11/N

Németh András 12/C

Kelemen Péter 12/C

2. hely

 

megosztott 2-3. hely

 

1. hely

3. hely

Szabó Ildikó

 

Buzásné Tábi Gizella

 

Buzásné Tábi Gizella

Hamza Múzeum – versillusztrációs pályázat

Gulyás Eszter 12/A

Durucz Dorina 11/B

Nagy Fanni 10/A

1. díj

3. díj

különdíj

Velkeiné Pócz Ilona

II. Samsung fizikaverseny

Csáki Máté 11/N

Németh András 12/C

Vígh Benjamin 11/C

Kalup Csilla 11/C

Birkás Dorina 12/C

1. hely

2. hely

8. hely

11. hely

12. hely

Buzásné Tábi Gizella

Megyei francia nyelvi verseny

Móczó Árpád 10/C

2. hely

Konkoly Katalin

„Szép Magyar Beszéd” országos Kazinczy-verseny

Berkó Boglárka 12/N

Anyanyelvápolók Szövetségének különdíja

Notheisz János

OKTV földrajz

Szlávik Bálint 11/N

38. hely

Bordásné Fábián Nikolett

Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia Környezeti kémia és monitoring szekció

Szalóki Laura 12/C

„A legjobb előadó” különdíja

Rigó András

Országos Úszó Diákolimpia V-VI. korcsoport

Szerdahelyi Virág Panka 9/N

 

Szívós Eszter 9/C

 

 

Ludasi Petra 9/N

Szerdahelyi Virág Panka 9/N

Szívós Eszter 9/C

Zsemle Zsófia 9/C

100 méteres hátúszás megyei 1., országos 16. hely

100 méteres mellúszás megyei 1. országos 17. hely

4x50 méteres gyors váltó megyei 1., országos 14. hely

Turcsányiné Pesti Edit

Kitaibel Pál középiskolai biológiai és környezetvédelmi tanulmányi verseny

Sánta Patrik Ferenc 9/B

országos döntő 36. hely, poszter: 8. hely

Rigó András

Sziporka országos matematikaverseny

Forgács Dorka 9/C

országos 8. hely

Nagy Tibor

Pangea matematikaverseny

Gyarmati Zalán 9/N

országos döntő különdíj

Szabóné Gecse Anikó

Arany Dániel matematikai tanulóverseny

Gyarmati Zalán 9/N

Horváth Hilda 9/N

6. hely dicsérettel

10. hely

 

XVII. Természettudományi Diákszimpózium

Szalóki Laura 12/C

 

 

Sánta Patrik 9/B

 

Németh András 12/C

 

„A legtudományosabb előadás”

„A legönállóbb munka”

„A legaktuálisabb témaválasztás”

Rigó András

 

 

 

 

Berkóné György Ildikó

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Támogatóink

Google Drive

Mozanapló

2017/2018-as órarend

Az LVG a Facebookon

A Lehel Vezér Gimnázium

Az iskolaújság számai