Verseny |
Diák |
Eredmény |
Szaktanár |
8. Nemzetközi Csillagászati és Asztrofizikai Diákolimpia |
Kalup Csilla Enikő 11/C |
20. helyezés |
Buzásné Tábi Gizella |
Diákolimpia - lövészet |
Csáki Máté 11/N |
országos 1. helyezés |
- |
Tarján Imre megyei emlékverseny - fizika |
Pap Dávid 10/C Rédei Gergely 10/C Guba Ádám 10/C
Mogyorósi Bálint 10/C Kolozsvári Balázs10/C Erki Zsombor 10/C |
3. helyezés
4. helyezés |
Szabó Ildikó |
OKTV
|
Németh András 12/C |
a 2. fordulóba jutott |
Nagy Tibor |
OKTV |
Szlávik Bálint 11/N |
a 2. fordulóba jutott
|
Bordásné Fábián Nikolett |
Diákolimpia – mezei futóverseny megyei döntője (Martfű)
|
III-V. korcsoport egyéni Kovács Kornél 9/B Felber Ákos 9/B
IV. korcsoport
Túróczi Helga 9/Ny Bobák Edina 9/C Bábosik Boglárka 9/B
V. korcsoport fiúk
Kovács Kornél 9/B Felber Ákos 9/B Borbély Domink 9/C Zsidó Balázs 9/N Farkas Alex 10/C Mogyorósi Bálint 10/C
V. korcsoport lány
Fodor Viktória 10/B Horváth Hilda Abigél 9/N Forgács Dorka 9/C Budai Lili 9/Ny Vincze Viktória 10/B
|
2. helyezés 5. helyezés
2. helyezés
|
|
HÍV/AIDS prevenciós verseny |
Antics Dorottya 11/N Pataki Anna 11/N Tugyi Zsófia 10/C |
országos 1. helyezés |
Berkóné György Ildikó |
OKTV angol nyelv |
Barát Sándor Gergő 11/N |
|
Belháziné Kiss Ildikó |
Nemzetközi rajzpályázat Oszétiában |
László Kitti 10/A Gulyás Eszter 12/A |
„Diplomát” nyertek |
Velkeiné Pócz Ilona |
IV. Jakucs László nemzetközi földrajzverseny |
Rédei Tamás 11/C Vigh Benjamin 11/C |
a szegedi döntőbe jutottak |
Bordásné Fábián NIkolett |
OKTV kémia |
Németh András 12/C |
a 2. fordulóba jutott |
Berkóné György Ildikó |
OKTV fizika |
Németh András 12/C |
a 2. fordulóba jutott |
Buzásné Tábi Gizella |
OKTV biológia |
Kádár Róbert 12/B |
a 2. fordulóba jutott |
Rigó András |
OKTV német nyelv |
Vensilovas Veronika 11/N |
a 2. fordulóba jutott |
(magántanulóként) |
Diákolimpia – kosárlabda |
fiúcsapat:
Ágota Patrik 10/N Kormos Péter 10/N Mészáros Bálint 10/C Faragó Gábor 11/C Ország Balázs 11/C Tóth Ferdinánd 11/C Bódis Bence 12/C Kormos Márk 12/N Répási Richárd 12/C Szűcs Bogdán 12/C Tavasz Péter 12/N Tereba-Kovács István Máté1 12/C |
megyei 2. és területi forduló 3. helyezés |
Bartóki József |
Diákolimpia - kézilabda |
leánycsapat |
országos elődöntő 2. helyezés |
Turcsányiné Pesti Edit |
Megyei 3 kontra 3 középiskolás amatőr leány kosárlabda bajnokság |
csapattagok: Bugyi Beáta 10/N Huber Viktória 12/N Szász Enikő 12/N Vígh Rebeka 12/C |
|
Ignécziné Kulcsár Eika |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
9. évfolyam 226 csapat között: 19. hely (megyei 1.) Horváth Hilda 9/N Gyarmati Zalán Farkas István Tóth Csenger 48. hely (megyei 2.) Szerdahelyi Virág 9/N Szabó Gréta Szatmári Petra Marosvári Anna 91. hely (megyei 5.) Bóta Bálint 9/N Forgács Endre Ludasi Petra Somogyi Noémi 97. hely (megyei 6.) Kövér Bálint 9/N Molnár Csenger Sas Illés Tóth Bence
10. évfolyam 126 csapat között: 24. hely (megyei 1.) Erzsiák Bence 10/C Nagy Simon Pap Dávid Rédei Gergely 28. hely (megyei 2.) Andrási Róbert 10/N Bóna Vanda Sándor Petra Stomfai Dániel 29. hely (megyei 3.) Erki Zsombor 10/C Guba Ádám Kolozsvári Balázs Mogyorósi Bálint 11. évfolyam 85 csapat között: 51. hely (megyei 5.) Csáki Máté 11/N Gergely Kristóf 11/C Gulácsy Dominik Temesvári Bálint 53. hely (megyei 6.) Antics Dorottya 11/N Lukácsi Bianka Varga Rita Zombori Adrienn |
körzeti forduló Hunnia körzet (a Dunától keletre eső teljes országrész) |
Szabóné Gecse Anikó
Szabó Ildikó
Szabó Tímea
Szabó Ildikó
Buzásné Tábi Gizella, Szabóné Gecse Anikó
Szabóné Gecse Anikó
|
Diákolimpia megyei döntője – úszás
|
Dobos Bianka 9/C Baráth Berta 7/N Szőcs Dorottya 8/N Tóth Evelin 8/N
|
a váltóban 1. helyezés, az országos döntőbe jutottak
|
Turcsányiné Pesti Edit |
Diákolimpia megyei döntője – úszás
|
Egyéniben: Dobos Bianka 9/C
|
gyorsúszás 2. hely
|
Turcsányiné Pesti Edit |
Gyorskorcsolya országos diákolimpia |
Kovács Kornél 9/B |
rövid – és hosszú távon 1. helyezés |
|
Kézilabda diákolimpia – leány, V. korcsoport |
Budai Barbara 10/A Budai Lili 9/Ny Szántai Petra 11/B Kövér Anita 11/C Sápi Evelin10/C Borbély Evelin 10/B Bobák Edina 9/C Bordás Dorina 9/B Szerdahelyi Virág 9/N Szabó Gréta 9/N Vitális-Mánts Sarolta 10/N Vigh Szilvia 9/B |
megyei döntő, 1. helyezés – az országos elődöntőbe jutottak |
Turcsányiné Pesti Edit |
Verssel, dallal – Poemes et chansons sans frontieres, francia nyelvű megyei versmondó és dalverseny |
Móczó Árpád 10/C |
megosztott 3. helyezés |
Konkoly Katalin |
Kovács János földrajzverseny |
Rédei Tamás 11/C Szlávik Bálint 11/N |
országos 5. hely országos 6. hely |
Bordásné Fábián Nikolett |
Jakucs László földrajzverseny (kiemelt témája az Aggteleki-karsztvidék) |
Rédei Tamás – Vígh Benjamin csapata 11/C |
országos 10. hely |
Bordásné Fábián Nikolett |
OKTV német nyelv |
Venislovas Veronika 11/N |
országos 11. hely |
|
OKTV fizika |
Németh András 12/C |
országos 23. hely |
Buzásné Tábi Gizella |
Arany Dániel matematikaverseny |
Horváth Hilda 9/N Gyarmati Zalán 9/N |
országos döntőbe jutottak |
Szabóné Gecse Anikó |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
Gyarmati Zalán 9/N Kolozsvári Balázs 10/C |
országos 23. hely országos 33. hely |
Szabóné Gecse Anikó Szabó Ildikó |
Kenguru nemzetközi matematikaverseny |
Gyarmati Zalán 9/N
Bóta Bálint 9/N Tóth Csenger 9/N Pap Dávid 10/C Kolozsvári Balázs 10/C Stomfai Dániel 10/N Mogyorósi Bálint 10/C Csáki Máté 11/N
Pócz Réka 11/N |
megyei 1. hely, országos 22. megyei 4. hely megyei 6. hely megyei 2. hely megyei 4. hely
megyei 8. hely
megyei 9. hely megyei 1. hely
megyei 9. hely |
Szabóné Gecse Anikó
Szabó Ildikó
Szabó Tímea
Szabó Ildikó Szabóné Gecse Anikó Szabó Tímea |
Holló András megyei fizikaverseny |
Mogyorósi Bálint 10/C Csáki Máté 11/N Juhász Attila 11/N Németh András 12/C Kelemen Péter 12/C |
2. hely
megosztott 2-3. hely
1. hely 3. hely |
Szabó Ildikó
Buzásné Tábi Gizella
Buzásné Tábi Gizella |
Hamza Múzeum – versillusztrációs pályázat |
Gulyás Eszter 12/A Durucz Dorina 11/B Nagy Fanni 10/A |
1. díj 3. díj különdíj |
Velkeiné Pócz Ilona |
II. Samsung fizikaverseny |
Csáki Máté 11/N Németh András 12/C Vígh Benjamin 11/C Kalup Csilla 11/C Birkás Dorina 12/C |
1. hely 2. hely 8. hely 11. hely 12. hely |
Buzásné Tábi Gizella |
Megyei francia nyelvi verseny |
Móczó Árpád 10/C |
2. hely |
Konkoly Katalin |
„Szép Magyar Beszéd” országos Kazinczy-verseny |
Berkó Boglárka 12/N |
Anyanyelvápolók Szövetségének különdíja |
Notheisz János |
OKTV földrajz |
Szlávik Bálint 11/N |
38. hely |
Bordásné Fábián Nikolett |
Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia Környezeti kémia és monitoring szekció |
Szalóki Laura 12/C |
„A legjobb előadó” különdíja |
Rigó András |
Országos Úszó Diákolimpia V-VI. korcsoport |
Szerdahelyi Virág Panka 9/N
Szívós Eszter 9/C
Ludasi Petra 9/N Szerdahelyi Virág Panka 9/N Szívós Eszter 9/C Zsemle Zsófia 9/C |
100 méteres hátúszás megyei 1., országos 16. hely 100 méteres mellúszás megyei 1. országos 17. hely 4x50 méteres gyors váltó megyei 1., országos 14. hely |
Turcsányiné Pesti Edit |
Kitaibel Pál középiskolai biológiai és környezetvédelmi tanulmányi verseny |
Sánta Patrik Ferenc 9/B |
országos döntő 36. hely, poszter: 8. hely |
Rigó András |
Sziporka országos matematikaverseny |
Forgács Dorka 9/C |
országos 8. hely |
Nagy Tibor |
Pangea matematikaverseny |
Gyarmati Zalán 9/N |
országos döntő különdíj |
Szabóné Gecse Anikó |
Arany Dániel matematikai tanulóverseny |
Gyarmati Zalán 9/N Horváth Hilda 9/N |
6. hely dicsérettel 10. hely |
|
XVII. Természettudományi Diákszimpózium |
Szalóki Laura 12/C
Sánta Patrik 9/B
Németh András 12/C
|
„A legtudományosabb előadás” „A legönállóbb munka” „A legaktuálisabb témaválasztás” |
Rigó András
Berkóné György Ildikó
|