Webmail

Aktuális információk szülőknek, diákoknak

Eredmények 9-13. évfolyam

VERSENY elnevezése

EREDMÉNY

DIÁK neve, osztálya

SZAKTANÁR

„Édes anyanyelvünk”

Nyelvhasználati verseny, Kárpát-medencei döntő

22. helyezés és a Kazinczy Ferenc Társaság különdíja

Varga Virág 12.C

Anticsné Szűcs Andrea és Kiss Enikő

„ Elektrolux-Járd Te is a zöld utat!” pályázat

2. díj

Ferge Péter, Gulyás Eszter, Halász Barbara, Ilonka Nikolett, Pap Sándor, Solti Rebeka a 11. A tanulói

Velkeiné Pócz Ilona

„ Verssel, dallal határok nélkül” francia nyelvű megyei versmondó- és dalverseny dal kategória

2. helyezés

Móczó Árpád

Konkoly Katalin

„ Verssel, dallal határok nélkül” francia nyelvű megyei versmondó- és dalverseny versmondó kategória

3. helyezés

Keszei Dóra 12.B

Konkoly Katalin

Nemzeti Élelmiszerlanc-biztonsági Hivatal „ Te is legyél egy láncszem!” országos képregény pályázat

2. hely

Hamberger Sarolta 12.C

Velkeiné Pócz Ilona

Nemzeti Fejlesztési Minisztérium

Fotó kategória

fődíj

Hamberger Sarolta 12.C

Velkeiné Pócz Ilona

Lábtenisz Európa Bajnokság

3. helyezés

Aszódi Diána 13.A

 

OKTV fizika

2. fordulóba jutott

Farkas Tamás 12.C

Nagy Tibor

Tarján Imre Emlékverseny

(fizika, megyei)

5. hely

Csáki Máté 10.N

Gulácsy Dominik, Zsemle Zsolt 10.C

Buzásné Tábi Gizella

Tarján Imre Emlékverseny

(fizika, megyei)

6. hely

Kalup Csilla, Rédei Tamás, Vígh Benjamin 10. C

Buzásné Tábi Gizella

„Tedd oda”-on line Demokrácia Activity

6. helyezés

Heimann Máté, Deme András, Mihályi Zsuzsanna, Birkás Dorina, Honti Henriett 11.C

Anticsné Szűcs Andrea

„Tedd oda”-on line Demokrácia Activity

15. helyezés

Virág Klára, Stomfai Dániel, Fügedi Dávid, Kiss László, Andrási Róbert 9.N

Fekete-Szabó Anikó

Megyei Diákolimpia

kosárlabda

3. helyezés

Takács Martin12.B, Völgyi-Csík Ádám 12.B, Gömöri Zsolt 12. B, Szőcs Bogdán 11.C, Répási Richárd11.C, Bódis Bence 11.C, Tavasz Péter 11.N, Kormos Márk 11.N, Faragó Gábor 10. C, Ország Balázs 10.C, Tóth Ferdinánd 10.C, Ágota Patrik 9.N

Bartóki József

 Diákolimpia

kézilabda

Megyei 1.helyezés

országos elődöntőbe

jutott, ahol 3. helyezést ért el

Szőke Fanni12.N,Tóth Réka 13.A, Farkas Ibolya 12.A, Ézsiás Gréta 11.N, Szabó Lili 10.N, Urbán Nikolett 10.N, Gyephár Alexa 10.C, Kövér Anita 9.C, Katona Vivien 10.C, Budai Barbara 10.A, Pintér Vivien 10.A, Petrik Helga 9.B, Szántai Petra 10.B

 

Turcsányiné Pesti Edit

 

Diákolimpia Országos Döntő Nyílt irányzékú légipuska sportág 20 lövéses kategória csapatban

 

1. helyezés

 

Berke Márton 12.C

 

OKTV

matematika

2. fordulóba jutott

Németh András 11.C

Nagy Tibor

OKTV

matematika

2. fordulóba jutott

Szabó Barnabás  12.N

Szabóné Gecse Anikó

OKTV

biológia

2. fordulóba jutott

Bordás Laura 12.N

Rigó András

OKTV

biológia

2. fordulóba jutott

Gácsi Kristóf 11.B

Rigó András

OKTV

biológia

2. fordulóba jutott

Kádár Róbert 11.B

Rigó András

Jakucs László földrajzverseny

Országos döntőbe  10. hely

Rédei Tamás, Vígh Benjamin 10.C

Bordásné Fábián Nikolett

OKTV

informatika

2. fordulóba jutott

Hoffer István 12.N

Varga Ferenc

OKTV

informatika

2. fordulóba jutott

Szerencsés Dénes 12.N

Varga Ferenc

OKTV

Orosz nyelv

Országos döntő

5. hely

Tax Vivien 12.N

Mészáros Pálné

OKTV

Orosz nyelv

Országos döntő

9. hely

Muhari Péter 12.N

Mészáros Pálné

OKTV

Rajz és vizuális kultúra

2. fordulóba jutott

Bobák Szilvia 12.N

Velkeiné Pócz Ilona

Curie környezetvédelmi emlékverseny területi döntő

2. helyezés

Miklós Tímea, Galcsi Kristóf, Kádár Róbert 11.B

Rigó András, Szemánné Barkóczi Judit

Curie környezetvédelmi emlékverseny területi döntő

4. helyezés

Kalup Csilla, Vígh Benjamin, Rédei Tamás 10.C

Berkóné György Ildikó

Megyei Rajzverseny Portré Kategória

3. helyezés

Bobák Szilvia 12.N

Velkeiné Pócz Ilona

Megyei Rajzverseny Portré Kategória

3. helyezés

Hamberger Sarolta 12.C

Velkeiné Pócz Ilona

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 3. helyezés

Zsemle Zsolt 10.C

Buzásné Tábi Gizella

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 2. helyezés

Nagy Ármin 11.C

Pataki Anna

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 4. helyezés

Németh András 11.C

Nagy Tibor

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 1. helyezés

Top István 12.C

Szabó Ildikó

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 2. helyezés

Szabó Barnabás 12.N

Szabóné Gecse Anikó

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 4. helyezés

       Farkas Tamás 12.C

Szabó Ildikó

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 6. helyezés

Szász Máté 12.N

Szabóné Gecse Anikó

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei 1. helyezés csapatban

Top István 12.C, Szabó Barnabás 12.N , Farkas Tamás 12.C

Szabó Ildikó,

Szabóné Gecse Anikó

Angol szótárhasználati verseny

csapat

25. helyezés

Kiss Fruzsina, Gulyás Eszter, Ilonka Nikolett

11. A

Tóthné Fintor Anita

Irinyi János Középiskolai Kémia verseny

megyei 1.

országos

19. helyezés

Csáki Máté 10.N

Szemánné Barkóczi Judit, Szabó Tímea

Irinyi János Középiskolai Kémia verseny

megyei 8.

 

Mogyorósi Bálint 9.C

 Szabó Tímea

Szép magyar beszéd

megyei 3. helyezés

Berkó Boglárka 11.N

Notheisz János

Szép magyar beszéd

megyei 10. helyezés

Badari Norbert 10.A

Kiss Enikő

Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia

Környezetvédelmi szekció

1. helyezés

Szalóki Laura 11.C

Rigó András

Holló András Megyei Fizika Verseny

1. helyezés

Csáki Máté 10.N

Buzásné Tábi Gizella

Holló András Megyei Fizika Verseny

3. helyezés

Kalup Csilla 10.C

Buzásné Tábi Gizella

Holló András Megyei Fizika Verseny

4. helyezés

Gulácsy Dominik 10.C

Buzásné Tábi Gizella

Holló András Megyei Fizika Verseny

1. helyezés

Németh András  11.C

Buzásné Tábi Gizella

Holló András Megyei Fizika Verseny

4. helyezés

Cseh Mariann  11.C

Buzásné Tábi Gizella

Holló András Megyei Fizika Verseny

5. helyezés

Nagy Bence  12.A

Buzásné Tábi Gizella

Holló András Megyei Fizika Verseny

1. helyezés

Farkas Tamás  12.C

Nagy Tibor

Holló András Megyei Fizika Verseny

2. helyezés

Szabó Barnabás  12.N

Nagy Tibor

Holló András Megyei Fizika Verseny

6. helyezés

Berke Márton  12.C

Nagy Tibor

II. Samsung fizika-verseny

2. helyezés

Szabó Barnabás 12. N

Nagy Tibor

II. Samsung fizika-verseny

3. helyezés

Farkas Tamás 12. C

Nagy Tibor

II. Samsung fizika-verseny

4. helyezés

Németh András 11.C

Buzásné Tábi Gizella

„A legnagyobb magyar” XIX. Kárpát-medencei történelem verseny

Csapatban 1-2. helyezés

Mihályi Zsuzsanna 11.C, Mosonyi Csenge 11.C,Vígh Benjamin 10.C

Antics István, Nagy Sándor

Angol nyelvi mini OKTV

3. helyezés

Császár Zsófia 10.A

Szabó András

Angol nyelvi mini OKTV

4. helyezés

Zsák Zsófia10.A

Szabó András

Angol nyelvi mini OKTV

1. helyezés

Venislovas Veronika 10.N

Belháziné Kiss Ildikó

Angol nyelvi mini OKTV

2. helyezés

Szlávik Bálint 10.N

Belháziné Kiss Ildikó

Angol nyelvi mini OKTV

2. helyezés

Baráth Sándor10.N

Belháziné Kiss Ildikó

Angol nyelvi mini OKTV

3. helyezés

Pataki Anna10.N

Belháziné Kiss Ildikó

Angol nyelvi mini OKTV

4. helyezés

Újszászi Nóra 10.N

Belháziné Kiss Ildikó

Angol nyelvi mini OKTV

5. helyezés

Kalina Csenge 10.N

Belháziné Kiss Ildikó

Angol nyelvi mini OKTV

5. helyezés

Urbán Nikolett 10.N

Belháziné Kiss Ildikó

Angol nyelvi mini OKTV

6. helyezés

Antics Dorottya10.N

Belháziné Kiss Ildikó

Angol nyelvi mini OKTV

8. helyezés

Horoscsák Csenge 10.N

Belháziné Kiss Ildikó

Megyei matematika verseny

4. helyezés

Kolozsvári Balázs 9.C

Szabó Ildikó

Megyei matematika verseny

4. helyezés

Vígh Benjamin 10.C

Buzásné Tábi Gizella

Megyei matematika verseny

6. helyezés

Temesvári Bálint 10.C

Buzásné Tábi Gizella

Megyei matematika verseny

1. helyezés

Heimann Máté 11.C

Pataki Anna

Megyei matematika verseny

4. helyezés

Németh András 11.C

Nagy Tibor

Megyei matematika verseny

7. helyezés

Kohári Dóra 12.A

Buzásné Tábi Gizella

Megyei matematika verseny

3. helyezés

Topp István 11.C

Szabó Ildikó

Megyei matematika verseny

9. helyezés

Szász Máté 12.N

Szabóné Gecse Anikó

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 2. helyezés

Stomfai Dániel 9.N

Szabó Tímea

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 9. helyezés

Andrási Róbert 9.N

Szabó Tímea

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 2. helyezés

Csáki Máté 10.N

Varga Ferenc

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 8. helyezés

Antics Dorottya 10.N

Varga Ferenc

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 2. helyezés

Németh András 11.C

Nagy Tibor

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 7. helyezés

Szigethy Kocsis Ádám 11.C

Nagy Tibor

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 2. helyezés

Országos 50. helyezés

Szabó Barnabás 12.N

Szabóné Gecse Anikó

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 3. helyezés

Kisnémet Péter12.N

Szabóné Gecse Anikó

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 4. helyezés

Farkas Tamás 12.C

Szabó Ildikó

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 6. helyezés

Szász Péter 12.N

Szabóné Gecse Anikó

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 7. helyezés

Szabó Bence 12.N

Szabóné Gecse Anikó

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 9. helyezés

Hoffer István 12.N

Szabóné Gecse Anikó

Kenguru Matematika Verseny

Megyei 10. helyezés

Báró Anna 12.N

Szabóné Gecse Anikó

Édes anyanyelvünk verseny

Megyei 1. Helyezés

Bugyi Nikolett 11.B

Petrics Anna

Édes anyanyelvünk verseny

Megyei 8. Helyezés

Miklós Tímea 11.B

Petrics Anna

Online Demokrácia Verseny

Országos 7. hely

Stomfai Dániel, Balogh Veronika, Bóna Vanda, Pataki Martina, Bodnár Péter 9.N

Mentor: Fekete Szabó Anikó

Aerobik Diákolimpia országos döntő

5. hely

Sápi Bianka 9.Ny

 

Aerobik Diákolimpia országos döntő

2. hely

Kiss Fruzsina 11.A

 

Aerobik Diákolimpia országos döntő

3. hely

Koczka Lilla , Szőke Fanni 12.N

 

Aerobik Diákolimpia országos döntő

6. hely

Antics Dorottya 10.N

 

Megyei francia nyelvi verseny

10. helyezés

Vígh Benjamin 10.C

Konkoly Katalin

Megyei Történelem Verseny

1. helyezés

Rédei Tamás 10.C

Gulyás Enikő

Megyei Történelem Verseny

3. helyezés

Ördög János 10.B

Nagy Sándor

Megyei Történelem Verseny

3. helyezés

Varga Virág 12.C

Tóth Marianna

Országos Kulin György Csillagászati Diákvetélkedő

1. helyezés és a Nemzetközi Csillagászati és Asztrofizikai Diákolimpia kerettagja

Kalup Csilla 10.C

 

Országos Kulin György Csillagászati Diákvetélkedő

4. helyezés és a Nemzetközi Csillagászati és Asztrofizikai Diákolimpia kerettagja

Vígh Benjamin 10.C

 

Országos Elsősegélynyújtó Verseny

Megyei 1. hely országos 11. hely

Antics Dorottya, Csáki Máté, Pataki Anna, Szabó Lili 10.N Tugyi Zsófia 9.C

 

Bacsó Nándor földrajzverseny

Megyei 11. hely

Móczó Árpád 9.C

Bordásné Fábián Nikolett

Bacsó Nándor földrajzverseny

Megyei 2. hely

Szlávik Bálint 10.N

Bordásné Fábián Nikolett

Bacsó Nándor földrajzverseny

Megyei 3. hely

Rédei Tamás 10.C

Bordásné Fábián Nikolett

XVI. Természettudományi Diákszimpózium

Legjobb előadó

Németh András 11.C

Berkóné György Ildikó

XVI. Természettudományi Diákszimpózium

Leggyakorlatiasabb előadás

Lengyel Ármin 10.C

Berkóné György Ildikó

XVI. Természettudományi Diákszimpózium

Legjobb terepi munka

Szalóki Laura 11.C

Rigó András

XVI. Természettudományi Diákszimpózium

Legönállóbb megfigyelés

Nagyfi Böbe 9.N

Rigó András

 Középiskolás Tavaszi-kupa  kézilabda torna Eger

1. helyezés

Szőke Fanni12.N, Farkas Ibolya 12.A, Ézsiás Gréta 11.N, Szabó Lili 10.N, Urbán Nikolett 10.N, Gyephár Alexa 10.C, Kövér Anita 9.C, Katona Vivien 10.C, Budai Barbara 10.A, Pintér Vivien 10.A,  Szántai Petra 10.B

Turcsányiné Pesti Edit

Csecsemőgondozó Országos Verseny

Országos 9. hely

Antics Dorottya, Lukácsi Bianka, Zombori Adrienn 10. N

 

Tenisz Diákolimpia

Megyei 1. helyezés, országos döntőbe jutott

Dancsó Bálint 10.B

Hoffer István 12.N

Molnár Máté 11.N

Bábosik Bence 9.N

 

 

 

Tenisz Diákolimpia

Megyei 2. hely

Kis-Bakos Nóra

 

Tenisz Diákolimpia

Megyei 3. hely

Hoffer Judit 9.N

Rédei Dóra 9.N

Szaszkó Dávid 11.B

Yosef Markosz 11.N

 

 

A tanévzáró ünnepségen átadott díjak:

 

 

 „ Jó tanuló-jó sportoló” díj: Aszódi Diána 13.A , Takács Martin 12.B

 

Holló Alapítvány díjai:

            XX. század magyar irodalma: Varga Virág 12.C

            fizika: Szabó Barnabás 12.N

            biológia: Bordás Laura 12.N

            kémia: Topp István Dániel 12.C

 

Ifj. Bujdosó József Ösztöndíj:

            számítástechnika díj: Németh Balázs 8.N

            kémia díj: Csáki Máté 10.N

            fizika díj: Farkas Tamás 12.C

            tanári díj: Nagy Tibor tanár úr

 

Neumann János Alapítvány számítástechnikai díj: Hoffer István 12.N

 

Dr. Mizsei Béla és felesége Nagy Eszter Jutalom-alapítvány:

történelem díj: Varga Virág 12.C

 

Szántai József Sportdíj: Szőke Fanni 12.N

 

A „ Tehetséget 200-re!” Alapítvány díjai:

            idegen nyelvi díj:  Tax Vivien 12.N

            matematika díj: Topp István Dániel 12.C

 

„ ARS ET SCIENTIA” Díj:

            művészet kategória: Bobák Szilvia 12.N

            tudomány kategória : Muhari Péter 12.N

 

Nagy András alapította Matematika Díj: Farkas Tamás 12.C

 

 

 

Nyilas István és Szántai József Tanulmányi Díj 2010.:

            Heimann Máté 11. C Németh András 11. C

            Felkészítő tanáraik: Pataki Anna, Nagy Tibor

 

„ Az év tanára” cím: Belháziné Kiss Ildikó , Mészáros Pálné tanárnők

 

„ Az LVG kiváló diákja „ cím: Báró Anna 12.N

                                                 Szabó Bence 12.N

 

„ A Lehel Vezér Gimnázium kiváló kisgimnazistája” cím: Németh Balázs 8.N

 

„ Az év Lehel Vezér gimnazista diákja” cím: Tax Vivien 12.N

 

 „ Az év 5.N osztályos diákja” cím:Szőke Soma

Az év 6. N osztályos diákja” cím:Katona Flóra

„ Az év 7.N osztályos diákja” cím:Novák Áron

„ Az év 8.N osztályos diákja” cím:Németh Balázs

„ Az év 9.Ny osztályos diákja” cím:Tallósi Ferenc

„ Az év 9.B osztályos diákja” cím:Gregor Zsófia

„ Az év 9.C osztályos diákja” cím: Erzsiák Bence

„ Az év 9.N osztályos diákja” cím: Andrási Róbert

„ Az év 10.A osztályos diákja” cím:László Kitti

„ Az év 10.B osztályos diákja” cím:Hájas Flóra

„ Az év 10.C osztályos diákja” cím:Kalup Csilla Enikő

„ Az év 10.N osztályos diákja” cím:Venislovas Veronika

Az év 11.A osztályos diákja” cím:Kiss Fruzsina

„ Az év 11.B osztályos diákja” cím:Gácsi Kristóf

„ Az év 11.C osztályos diákja” cím:Mihályi Zsuzsanna

„ Az év 11.N osztályos diákja” cím:Hornyák Dóra

„ Az év 12.A osztályos diákja” cím:Koczka Lilla

„ Az év 12.B osztályos diákja” cím:Kiss szabolcs

„ Az év 12.C osztályos diákja” cím:Varga Virág

Az év 12.N osztályos diákja” cím:Tax Vivien

„ Az év 13.A osztályos diákja” cím:Rigó Renáta

 

Támogatóink

Google Drive

Mozanapló

2016/2017-es órarend (érvényes 2017.01.03-tól)

Az LVG a Facebookon

A Lehel Vezér Gimnázium

Az iskolaújság számai